مدل کاغذ دیواری پشت تلوزیون

انواع مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون با طرح های جذاب

انواع مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون شامل طرح های مختلف ساده، داماسک، سه بعدی، برجسته و … است که با هر دکوراسیون داخلی هماهنگ می شود.

دیوار پشت تلویزیون یکی از مهمترین نماهای داخلی خانه محسوب می شود. این روزها که هزینه رنگ زدن دیوار در مجموع 3-4 سال بیشتر از کاغذ دیواری درمی آید، ارجحیت با کاغذ دیواری است. ترجیح افراد این است که در یک سالن پذیرایی همه دیوارها طرح های ساده ای داشته باشند به جز دیوار پشت تلویزیون، چرا که معمولا مبلمان منزل در پذیرایی های کوچک و متوسط، حول محور تلویزیون چیده می شود.

به همین علت معمولا دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با دقت و وسواس بیشتری به نسبت سایر فضاها در نظر گرفته می شود. در این میان، کاغذ دیواری یا پوستر دیواری برای پشت تی وی بسیار کاربردی است. زیرا از تنوع بالایی برخوردار بوده و با هر دکوراسیونی قابلیت تطابق دارد.

کاغذ دیواری شیک طرح داماسک پشت تلویزیون

کاغذ دیواری شیک طرح داماسک پشت تلویزیون

مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون

آلبوم کاغذ دیواری ها به قدری تنوع دارند که پاسخگوی همه افراد با سلیقه های متفاوت می باشند. در ادامه انواع مدل های کاغذ دیواری پشت تی وی را مشاهده می کنید.

کاغذ دیواری طرح برجسته پشت تی وی

کاغذ دیواری طرح برجسته

کاغذ دیواری طرح برجسته

کاغذ دیواری طرح منحنی پشت تلویزیون

کاغذ دیواری طرح منحنی پشت تلویزیون

همچنین بخوانید  انواع مدل کاغذ دیواری اتاق کودک با توجه به رده سنی

مدل کاغذ دیواری سه بعدی و جذاب پشت تلویزیون

نسل جدید کاغذ دیواری ها طرح سه بعدی و پرسپکتیو گونه ای دارند که به فضا عمق می بخشند. معمولا برای فضاهای خیلی کوچک می توان از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده کرد و با استفاده از خطای دید ایجاد شده در دید افراد، آن فضا را بزرگتر جلوه داد. در مورد دیوار پشت تلویزیون، کاغذ دیواری های سه بعدی معمولا به گونه ای طراحی و انتخاب می شوند که کمتر پشت خود تلویزیون قرار بگیرند و بیشتر اطراف و کناره های آن را دربرگیرند.

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تی وی

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تی وی

پوستر دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری طرح سه بعدی پشت تی وی

جدیدترین کاغذ دیواری های پشت تی وی

هنوز هم طرح های کلاسیک و داماسک در صدر پرفروشترین مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون قرار دارند. همانطور که اشاره کردیم، کاغذ دیواری ها در رنگ و طرح و مدل های مختلف می توانند با دکوراسیون های مختلف هماهنگ شوند. اما جدیدترین انواع کاغذ دیواری های پشت تی وی طیف گسترده ای را در بر می گیرد که در ادامه نمونه های آن را مشاهده می کنید.

پوستر دیواری طرح دار پشت تلویزیون

پوستر دیواری پشت تلویزیون

پوستر دیواری پشت تلویزیون

مدل داماسک کاغذ دیواری پشت تلویزیون

 کاغذ دیواری پشت تلویزیون مدل داماسک

کاغذ دیواری مینیمال پشت تی وی

کاغذ دیواری طرح منحنی رنگ تیره پشت تی وی

کاغذ دیواری طرح ساده پشت تلویزیون

این جمله که “زیبایی در سادگیست” حاکی از یک قانون نانوشته در طبیعت است. همانقدر که نمونه های مجلل و لوکس کاغذ دیواری جلب توجه کرده و فضا را زیبا و شیک می سازند، طرح های ساده نیز با هر طرح مبلمان کنار آمده و همچنان فضا را زنده نگه می دارند. بعنوان مثال صرفا گلدار بودن یک کاغذ دیواری به معنی مجلل بودن آن نیست بلکه مجموع ترکیب رنگ و طرح و نوع جنس کاغذ دیواری، رده سادگی یا لوکس بودن آن را مشخص می کند.

همچنین بخوانید  سریع ترین و بهترین روش کندن کاغذ دیواری از دیوار گچی

کاغذ دیواری طرح سه بعدی

کاغذ دیواری طرح سه بعدی پشت تی وی

مدل کاغذ دیواری رنگ روشن

مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون رنگ روشن

کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه؟

ببینید این تشخیص خود شماست که چه رنگ و چه طرحی با رنگ فرش و پرده و مبلمان شما بیشتر تطابق دارد. اگر طرح مبلمان و پرده شما شلوغ است، بهتر است دیگر بیش از این شلوغش نکنید! یک طرح ساده هم برای دیوار پشت تلویزیون شما جلوه خوبی خواهد داشت. اما اگر رنگ فرش و پرده شما خنثی یا ساده است، بهتر است یک مدل زیبا و مجلل برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون انتخاب کنید.

کاغذ دیواری ساده قهوه ای

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه پشت تی وی

دکوراسیون پشت تلویزیون

در حالیکه مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون از تنوع زیادی برخوردار است و پاسخگوی هر نوع سلیقه ای هست، انواع دیگری از دکوراسیون پشت تلویزیون وجود دارد که بسیار هم محبوب است. دیزاین دیوار با چوب یا سنگ و آجر. احتمالا قبلا انواع آن را دیده اید و به موارد جالبی برخورده اید. اینجا هم توصیه ما این است که مجموعه دکوراسیون و مبلمان منزلتان را در نظر گرفته و سپس اقدام به انتخاب نمایید. در ادامه انواعی از این نوع طراحی را مشاهده می کنید.

دیزاین مدرن دیوار

دیزاین مدرن دیوار پشت تلویزیون

دکوراسیون دیوار

دکوراسیون دیوار پشت تی وی

دکوراسیون دیوار

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون

طراحی دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک

سنگ آنتیک از دهه پیش به شدت در نقش دیوارپوش درخشید. متاسفانه بسیاری از افراد در استفاده از آن زیاده روی کرده و حتی به ترکیب این نوع سنگ در کنار سایر مبلمان و دیوارها توجه نداشتند و نتیجه حاصل شده تعریفی نداشت و بدتر بعضی فضاهای کوچک را کوچکتر نشان می داد. لذا در قدم اول با مجری تخصصی این دیوارپوش ها مشورت کرده و تمام جوانب کار را بسنجید تا هم در هزینه خود صرفه جویی کرده و هم بهترین و زیباترین نتیجه را بگیرید.

همچنین بخوانید  انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرح ها و رنگ های جدید

سنگ آنتیک

سنگ آنتیک دیوار پشت تلویزیون

سخن پایانی

انواع مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون از تنوع بسیار زیادی برخوردار است که طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلفی را دربرمی گیرد. از این رو لازم است قبل از انتخاب آن، به ترکیب دکوراسیون و مبلمان منزل خود دقت کنید. گروه دکوراسیون کلکسیون، مجری تخصصی انواع پرده، کاغذ دیواری و کفپوش مدرن، در کنار مشتریان عزیز آماده خدمات رسانی است. جهت ارتباط با این مجموعه با ما تماس بگیرید.

منبع: https://www.homedit.com/make-your-mounted-tv-more-interesting/

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما شماره تماس خود را وارد کنید

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

There was an error while trying to send your request. Please try again.

کلکسیون will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.