مدل جدید کاغذ دیواری

مدل جدید کاغذ دیواری 2021 با طرح های کلاسیک و مدرن

مدل جدید کاغذ دیواری 2021 با تنوع بسیار زیاد برای فضاهای لاکچری، مدرن، ساده که شامل کاغذ دیواری های زیبا برای اتاق خواب، پذیرایی و … است. کاغذ دیواری، نمای عمودی خانه و رخ اصلی دکوراسیون داخلی منزل است. پس انتخاب طرح و رنگ آن از اهمیت به سزایی برخوردار است. ما در این نوشتار مدل جدید کاغذ دیواری 2021 را گردآوری کرده و نمونه های شیک و خاص آن را در اختیار شما قرار داده ایم. با کلکسیون پرده همراه باشید.

کاغذ دیواری جدید 2021

اخیرا کاغذ دیواری های سه بعدی، دارای بافت، طرح ابر و باد و … به مجموعه پر تنوع مدل جدید کاغذ دیواری ها اضافه شده است. اما میخواهیم بدانیم برای فضاهای مورد نظر ما کدام یک از این مدل ها بهتر و مناسب تر است. برخی از طرح های کاغذ دیواری جدید 2021 را در ادامه مشاهده می کنید.

مدل جدید کاغذ دیواری 2021

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی به عنوان مدل جدید کاغذ دیواری، به سرعت در حال تبدیل به یکی از دیوارپوش های محبوب است. در این مدل کاغذ دیواری، می توان از فاصله 3-4 متری، آن دیوار به حالت سه بعدی خود نمایی می کند. نکته استفاده از این کاغذ دیواری این است که نباید تمام دیوارها را با این محصول پوشانید. بلکه می بایست یکی از دیوارهای خاص و بیشتر در معرض دید را مد نظر قرار داد. با این کار، فضا خاص تر شده و مخاطبین را نیز دلزده نمی کند. شما می توانید از بین طرح های موجود، هر کدام را که بیشتر به فضای منزلتان مناسبت دارد، انتخاب کرده و یا طرح پیشنهادی خود را برای چاپ به اجراکار بدهید.

همچنین بخوانید  ترمیم کاغذ دیواری آسیب دیده به روشی آسان و کم هزینه

پوستر سه بعدی اتاق خواب
پوستر سه بعدی

کاغذ دیواری جدید ساده

همانطور که می دانید، تنوع مدل جدید کاغذ دیواری ها بسیار بالاست. این شما هستید که باید با هوشمندی خاص خودتان، بهترین نوع و طرح و رنگ کاغذ دیواری را انتخاب نمایید. اگر خیلی هنرمند باشید، تمایل دارید از بین کاغذ دیواری های جدید ساده نیز انتخاب نمایید. اتفاقا انتخاب کاغذ دیواری جدید ساده کار چندان راحتی نیست!

طرح های ساده معمولا به دلیل شلوغ بودن اصل زمینه دکوراسیون که شامل پرده، مبلمان، اکسسوری و … می شود، انتخاب می گردد. پس همین طرح های ساده، به عنوان پس زمینه کار، ممکن است خیلی فضا را عوض کند. به شرط اینکه دقیقا متناسب با متراژ فضا، مبلمان و … انتخاب گردد.

کاغذ دیواری برای اتاق خواب
پوستر سه بعدی پذیرایی

مدل کاغذ دیواری جدید و شیک

در زیر چند نمونه کاغذ دیواری جدید و شیک را مشاهده می کنید:

طرح های کلاسیک و مجلل پذیرایی
پوستر پشت تلویزیون گلدار
کاغذ دیواری زرشکی شیک

مدل کاغذ دیواری سال 1400

سال 1400 طرح های بسیار زیادی به جمع طرح های کاغذ دیواری ها اضافه شدند. افراد با توجه به تم فضاهای خانه، متراژ، میزان نور موجود، طرح مورد علاقه، اقدام به انتخاب می نمایند. شما نیز باید با توجه به عوامل ذکر شده و یا با مشورت یک تیم متخصص اقدام به انتخاب بهترین طرح های روز نمایید.

کاغذ دیواری پذیرایی

پذیرایی طبیعتا جمع پذیرترین قسمت خانه محسوب می شود. پس باید به گونه ای طراحی شود که هر شخصیتی با هر روحیه ای در آنجا آرامش داشته و دکوراسیون آن، زیبا به نظر برسد و با سلیقه عامه منطبق باشد. بنابراین، بهتر است با توجه به مساحت پذیرایی و میزان نور و رنگ مبلمان و … اقدام به انتخاب طرح مورد نظر گردد.

کاغذ دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق نوجوان از تاثیر به سزایی برخوردار است. زیرا این گروه سنی معمولا بیشترین زمان خود را در فضای اتاق خواب خود می گذرانند. به همین علت مهم است که دکوراسیون و رنگ ها و طرح های لوازم و تجهیزات به چه نحوی باشد. معمولا در اتاق های دخترانه از رنگ های غلیظ و شاد مانند سرخابی و … استفاده می شود، اما باز هم این موضوع بستگی به روحیات فرد دارد.

همچنین بخوانید  انواع مدل کاغذ دیواری پشت تلویزیون با طرح های جذاب

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه
کاغذ دیواری اتاق خواب دختر
کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه

مدل کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی کوچک

معمولا برای فضاهای کوچک، طرح های ساده و خطوط عمودی و راه راه یا طرح های روشن استفاده می شود. کاغذ دیواری پذیرایی کوچک بهتر است تا جای ممکن ساده بوده و از پس زمینه روشن برای آن استفاده گردد. شاید بهتر باشد یکی از دیوارها نقش متفاوتی داشته و رنگ و طرح آن با بقیه اجزای محیط هماهنگی داشته باشد.

کاغذ دیواری شیک پذیرایی
کاغذ دیواری پذیرایی کوچک
کاغذ دیواری پذیرایی ساده

مدل کاغذ دیواری جدید مناسب برای پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون به شدت دیده می شود! طبیعی است. وقتی همه نگاه ها به سوی تلویزیون باشد، دیوار آن نیز به خوبی مورد توجه قرار می گیرد. پس مهم است چه رنگ و طرحی برای آن انتخاب می شود. ما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب و اجرای طرح هایی که روی مخاطبین، اثر می گذارد، با افراد دارای تجربه و صلاحیت، مشورت نمایید.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون شیک
کاغذ دیواری پشت تلویزیون کلاسیک

کاغذ دیواری جدید اتاق خواب

همان طور که می دانید، انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب در آرامش و کیفیت خواب فرد تاثیر گذار است. هم چنین اتمسفر و فضای داخلی اتاق را به میزان زیادی دستخوش تغییر خواهد کرد. بنابراین در ادامه به توضیح این فاکتور ها می پردازیم:

از آنجایی که اتاق خواب، اتاق استراحت و آرامش محسوب می شود، طرح هایی که برای کاغذ دیواری های این اتاق استفاده می گردد، باید تا جای ممکن ساده باشد. در این صورت، توجه فرد را به خود جلب نمی کند و از تجمل و … به دور است. از آن گذشته، فضای اتاق خواب، به نسبت پذیرایی کوچک تر است. طرح های پر نقش و نگار و تیره، اتاق را از آنچه که هست کوچکتر نشان خواهد داد. لذا استفاده از طرح های ساده تر برای اتاق خواب مناسب تر است. البته این توصیه ماست و شما می توانید با در نظر گرفتن سلیقه خود به انجام این امر بپردازید.

همچنین بخوانید  سریع ترین و بهترین روش کندن کاغذ دیواری از دیوار گچی

کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی
کاغذ دیواری پشت تلویزیون طلایی

قیمت کاغذ دیواری جدید

قیمت کاغذ دیواری ها بستگی به جنس و ابعاد و شرکت تولید کننده آن، متفاوت است. معمولا کاغذ دیواری های تولید کشور کره جنوبی از سایر موارد مشابه، گرانتر می باشند. البته ابعاد رول این کاغذ دیواری نیز از سایرین بزرگتر است. لذا شما می بایست با حساب کردن مساحت هر دیوار و به دست آوردن مجموع آن ها، بین کاغذ دیواری های با کیفیت، انتخاب نمایید. کلکسیون پرده افتخار این را دارد که بهترین و شیک ترین کاغذ دیواری ها را در کنار هم گردآورده و سلیقه تمام مخاطبین را پاسخگو می باشد.

پذیرایی تم قهوه ای

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

مدل جدید کاغذ دیواری، کاغذ دیواری های ضد آب یا قابل شستشو می باشند. به نحوی که کم کم در حال گرفتن جای تایل ها و دیوارهای ساده سرویس بهداشتی است. این کاغذ ها با روکش وینیل، ضد خش و ضد آب بوده و از استحکام کافی برخوردارند. به همین دلیل در مناطق مرطوب به خوبی بازدهی خواهد داشت. برخی از کاغذ دیواری ها تحت عنوان کاغذ دیواری قابل شستشو در بازار وجود دارند.

این کاغذ ها در محل های کاملا مرطوب مانند حمام و دستشویی و … به خوبی عمل نمی کنند. تنها در محیط هایی مانند پذیرایی، اتاق خواب و … می توانند به مدت طولانی دوام داشته باشند. مهمترین ملاک ارزیابی، روکش وینیل ضد آب موجود روی کاغذ است که میزان مقاومت آن در برابر رطوبت را بیشتر می نماید.

کاغذ دیواری ضد آب

سخن پایانی

انتخاب کاغذ دیواری به اندازه انتخاب مبلمان و فرش اهمیت دارد زیرا قرار است به مدت طولانی جلوه گر نمای منزل باشد. در این مقاله کلکسیون پرده آلبومی از جدیدترین کاغذ دیواری های 2021 را برای شما جمع آوری نمود و مفصل درباره آن ها به توضیح پرداخت. اگر در این باره نظر یا پیشنهادی دارید می توانید آن را در قسمت دیدگاه ثبت کنید.

منبع : https://www.behangfabriek.com/

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما شماره تماس خود را وارد کنید

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

There was an error while trying to send your request. Please try again.

کلکسیون will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.