درباره گروه دکوراسیون کلکسیون

درباره مجموعه دکوراسیون کلکسیون

گروه دکوراسیون کلکسیون از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده و در انواع زمینه‌های دوخت و اجرای پرده‌های پارچه‌ای اروپایی و ترک‌، همچنین تولید و اجرای انواع پرده‌های شید، کرکره، بالارو، زبرا، عمودی، رومن، شید دوبل و چند مکانیسمم و نیز طراحی و نصب انواع پارکت، لمینیت، موکت و انواع کاغذ دیواری و درب‌های کشویی و آکاردئونی، بهترین و متنوع ترین خدمات را با توجه به نیاز مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

مجموعه کلکسیون قریب به سی سال است که در پروژه‌های متعددی با شخصیت‌ها و برندهای بزرگی در سراسر ایران و جهان افتخار همکاری داشته است.

 

تیم حرفه‌ای گروه دکوراسیون کلکسیون متشکل از دکوراتورها، مهندسان، معماران، ودیزاینرهای حرفه‌ای از ابتدا تا انتهای پروژه با شما همراه خواهند بود و شما را در پروژه‌های شخصی، اداری، هتل و تجاری تا رسیدن به آن چه می‌خواهید، همراهی می‌نمایند.

طراحی حرفه ای

تخصص و دانش در زمینه طراحی و انتخاب مبلمان و پرده شاخصه مهمی است تا بتوان نمای باشکوه و خارق العاده ای به محیط زندگی خود ببخشید و خانه خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کرد.

مطابق با نظر مشتری

انتخاب و طراحی پرده ،دیوار پوش و کف پوش ها با در نظر گیری شاخص و اصولی چون هماهنگ بودن آنها با اجزای محیط، تناسب رنگ ، سبک مدل، اندازه و جنس با در نظر گیری سلیقه و نظر شما فضای گرم شما را تبدیل به یک اثری خارق العاده خواهیم کرد.

جدیدترین محصولات و خدمات

مجموعه پرده کلکسیون ، همگام با جدیدترین محصولات روز دنیا با رعایت اضول بومی سازی برای فضاهای بومی تمامی سعی خود را میکند تا بهترین محصولات و خدمات را برای فضاهای مختلف مسکونی و اداری شما ارائه دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما شماره تماس خود را وارد کنید

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

There was an error while trying to send your request. Please try again.

کلکسیون will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.