خدمات گروه پرده کلکسیون

خدمات گروه دکوراسیون کلکسیون بسیار گسترده بوده و تیم کارشناسان حرفه‌ای ما از مرحله طراحی پروژه تا آماده‌سازی، نصب، اجرا، پشتیبانی و سایر مراحل صفر تا صد شما را همراهی می‌کنند. به طور کلی گروه دکوراسیون کلکسیون در زمینه‌های زیر آماده ارائه خدمات لوکس و متمایز به مشتریان خود می‌باشد.

انواع پرده با پارچه‌های لوکس

تخصص و دانش در زمینه طراحی و انتخاب مبلمان و پرده شاخصه مهمی است تا بتوان نمای باشکوه و خارق العاده ای به محیط زندگی خود ببخشید و خانه خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کرد.

پرده یکی از مواردی است که نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارد، از این رو انتخاب مدل پرده از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. انتخاب پرده اولین معیار هماهنگی آن با سایر اجزای موجود در دکوراسیون داخلی است.

 انتخاب و طراحی پرده ،دیوار پوش و کف پوش ها با در نظر گیری شاخص و اصولی چون هماهنگ بودن آنها با اجزای محیط، تناسب رنگ ، سبک مدل، اندازه و جنس با در نظر گیری سلیقه و نظر شمافضای گرم شما را تبدیل به یک اثری خارق العاده خواهیم کرد.

تیم دکوراسیون کلکسیون با هدف طراحی، نصب و اجرای انواع پرده لوکس، سلطنتی، شیک، مدرن و … آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. در این راستا، این گروه با استفاده از پارچه های لوکس و با کیفیت، اقدام به دوخت پرده در اقصی نقاط پایتخت خصوصا منطقه 1 تهران می نماید. دانش و تخصص، تجربه و ایده های نو از مشخصات بارز این گروه است که سبب شده نسبت به سایرین، منحصر به فرد باشد.

 

انواع کاغذ دیواری و دیوارپوش‌های جذاب

کاغذ دیواری و سایر انواع دیوارپوش های مدرن مانند پوستر دیواری و … جلوه خاصی به فضای موجود می بخشد. از آنجا که گستره طرح و رنگ و بافت این دیوارپوش ها بسیار متنوع است، پاسخگوی تمام سلیقه ها می باشد. در درجه اول، کیفیت کاغذ دیواری و پس از آن، تخصص اجراکار آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. گروه دکوراسیون کلکسیون، مرجع تخصصی اجرای انواع کاغذ دیواری جدید است. این گروه سعی می کند تا جای ممکن پاسخگوی نیازهای مشتریان عزیز در راستای انتخاب، خرید و اجرای انواع دیوارپوش ها باشد تا ظاهری دلپسند و شیک برای فضای منزل آن ها فراهم نماید.  

انواع پارکت، لمینت و کفپوش‌های مدرن

کفپوش های مدرن اعم از پارکت، لمینت، پی وی سی و … همگی از اجزای دکوراسیون داخلی هستند که تاثیر به سزایی در ظاهر فضا دارند. جلوه کفپوش های مدرن در فضای داخلی به گونه ای است که می تواند آن فضا را بزرگتر یا کوچکتر نشان داده و تم خاصی به آن ببخشد. ظاهر لاکچری و شیک این کفپوش ها برای تمام فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و … مناسب است. این کفپوش ها می بایست با توجه به زمینه انتخاب شده و نصب آن ها به طور تخصصی انجام گیرد. تیم دکوراسیون کلکسیون بعنوان مجری تخصصی انواع کفپوش مدرن با تجربه ای غنی در این زمینه به انجام خدمات می پردازد.

انواع درب‌های کشویی و آکاردئونی

انواع درب های داخلی فضا برای جداسازی و حفظ حریم داخل منزل به کار می رود و جلوه ای فوق العاده به آن می بخشد. گروه دکوراسیون کلکسیون مجری تخصصی انواع درب های کشویی و آکاردئونی، در زمینه طراحی و اجرای این درب ها تجربه ای ناب و غنی دارد و آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

انواع پوشش پنجره، زبرا، ورتیکال و کرکره

پنجره مهمترین بخش ارتباط فضاها با بیرون است. هدایت و کنترل نور و هوا از طریق این بازشوها صورت می گیرد. امروزه پوشش هایی که به جای پرده های سنتی برای پنجره ها در نظر گرفته می شود، شامل انواع پرده های مدرن مانند زبرا، ورتیکال، کرکره عمودی و … می شود. انتخاب پوشش پنجره باید متناسب با دکوراسیون موجود و مکمل آن انتخاب شود. به عنوان مثال اگر فضای دکوراسیون شما، مدرن و مینی مال است، بهتر است از پرده های مدرن استفاده گردد. گروه دکوراسیون کلکسیون، با داشتن تجربه کافی در این زمینه، قادر به تشخیص و انتخاب نوع پرده مناسب برای فضا می باشد.

کادر نصب و تکمیل پروژه گروه دکوراسیون کلکسیون کاملا مجرب و کارآموزده بوده و با گذراندن دوره‌های تخصصی مربوطه، تمام تلاش خود را تا حصول رضایت مشتری انجام می‌دهند. گروه کلکسیون کار خود را زمانی تمام شده می‌داند که مشتری رضایت کامل خود را اعلام کند.

برای دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما شماره تماس خود را وارد کنید

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

There was an error while trying to send your request. Please try again.

کلکسیون will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.